Hopp til innhold

Rask levering | Personlig service

K&N Oljefilter M20 X 1.5-6H, Ø80mm, H87mm. HP-1004

270,-

4 På lager
Art.nr: KNHP-1004
  Anti Dreneringsklaff Ja Omgåelsesklaff Ja Filtermateriale High Flow Premium Media Pakningsmateriale Høytemperatur Nitril Høyde 87 mm Utvendig diameter 80 mm PSI-avlastningsventil 11-17 Fjerningsmutter Ja, 1" Stil Spin-On Gjengespesifikasjon M20 X 1.5-6H   Kryssreferanse   Caterpillar 1146934 Caterpillar 1200664 Caterpillar 30A000203 Caterpillar 30A4000205 Caterpillar MD162326 Cummins 4900378 Daewoo D460903 Daewoo HRA11020F4A3 Fram PH2871 Fram PH3593A Fram PH3917 Fram PH4870 Fram PH6607 Fram PH6811 Fram PH7317 Fram PH9688 Fram TG3593A Fram TG6607 Fram TG7317 Fram TG9688 Fram XG3593A Fram XG6607 Fram XG7317 Fram XG9688 Hitachi 11900535151 Hitachi 4294838 Hitachi 4341988 Hitachi 4366703 Hitachi 4454428 Hitachi 4454526 Hitachi 4463783 Hitachi 4626337 Hitachi 8972093060 Hitachi MD031805 Honda 15400679033 Honda 15400PR3004 Honda 15400PT7005 Husqvarna 1524132090 Hyundai 12915035151 Hyundai 2630035503 Hyundai 2630035504 Hyundai 2630035A00 Hyundai 2630035A000 Hyundai XJAU00153 International Harvester 104079A1 Isuzu 294456641 Isuzu 2944566410 Isuzu 89441281250 John Deere 4454526 John Deere 4463783 John Deere AM101378 John Deere M801002 John Deere M801209 John Deere M801419 John Deere M806419 John Deere MIU800650 John Deere T113883 Kia 2630035503 Komatsu 11900535100 Komatsu 11966035150 Komatsu 12195035153 Komatsu 12915035150 Komatsu 12915035151 Komatsu 12915035152 Komatsu 12915035153 Komatsu 12915035160 Komatsu 1291535151 Komatsu 17105635110 Komatsu YM12915035151 Komatsu YM1295035150 Komatsu YMR000604 Kubota 1220833 Kubota 1524132090 Kubota 1524132092 Kubota 1524132094 Kubota 1524132099 Kubota 1584132430 Kubota 1584132432 Kubota 1585332430 Kubota 1627132090 Kubota 1627132092 Kubota 1732132431 Kubota 7000032050 Kubota 7000074034 Kubota HH15032094 Kubota HH15032430 Kubota HH15232430 Kubota HH16032093 Lincoln 1627132090 Massey-Ferguson 3283341M1 Massey-Ferguson 7064196M91 Mitsubishi K9665400 Mitsubishi MD013805 Mitsubishi MD134953 Mitsubishi MD162326 Mitsubishi MZ690116 Mobil One M1104A Motorcraft AFL27A Motorcraft FL799 Motorcraft FL810 Mustang 137500 Mustang 165411 Mustang 182131 Mustang 195568 Mustang 42534635 Mustang 42535259 Nissan 43001000 Purolator L14459 Purolator L24458 Ryco Z142A Ryco Z148A Ryco Z193 Ryco Z426 Ryco Z79Z Subaru 15208AA031 Subaru 15208AA130 Subaru 16546JB000 Volvo 11713229 Volvo 119530030 Volvo 14523962 Volvo 14525396 Volvo 14528387 Volvo 7417534 Volvo 821003720 Volvo SA821003720 WIX 51334 WIX 51568 Yamaha YF584132430 Yanmar 11900535100 Yanmar 11966035150 Yanmar 12195035152 Yanmar 12445035100 Yanmar 12445035110 Yanmar 12445035150 Yanmar 1244535100 Yanmar 12455035110 Yanmar 12915035150 Yanmar 12915035151 Yanmar 12915035153 Yanmar M806419

Informasjon

 

Anti Dreneringsklaff Ja
Omgåelsesklaff Ja
Filtermateriale High Flow Premium Media
Pakningsmateriale Høytemperatur Nitril
Høyde 87 mm
Utvendig diameter 80 mm
PSI-avlastningsventil 11-17
Fjerningsmutter Ja, 1"
Stil Spin-On
Gjengespesifikasjon M20 X 1.5-6H

 

Kryssreferanse
 

Caterpillar 1146934
Caterpillar 1200664
Caterpillar 30A000203
Caterpillar 30A4000205
Caterpillar MD162326
Cummins 4900378
Daewoo D460903
Daewoo HRA11020F4A3
Fram PH2871
Fram PH3593A
Fram PH3917
Fram PH4870
Fram PH6607
Fram PH6811
Fram PH7317
Fram PH9688
Fram TG3593A
Fram TG6607
Fram TG7317
Fram TG9688
Fram XG3593A
Fram XG6607
Fram XG7317
Fram XG9688
Hitachi 11900535151
Hitachi 4294838
Hitachi 4341988
Hitachi 4366703
Hitachi 4454428
Hitachi 4454526
Hitachi 4463783
Hitachi 4626337
Hitachi 8972093060
Hitachi MD031805
Honda 15400679033
Honda 15400PR3004
Honda 15400PT7005
Husqvarna 1524132090
Hyundai 12915035151
Hyundai 2630035503
Hyundai 2630035504
Hyundai 2630035A00
Hyundai 2630035A000
Hyundai XJAU00153
International Harvester 104079A1
Isuzu 294456641
Isuzu 2944566410
Isuzu 89441281250
John Deere 4454526
John Deere 4463783
John Deere AM101378
John Deere M801002
John Deere M801209
John Deere M801419
John Deere M806419
John Deere MIU800650
John Deere T113883
Kia 2630035503
Komatsu 11900535100
Komatsu 11966035150
Komatsu 12195035153
Komatsu 12915035150
Komatsu 12915035151
Komatsu 12915035152
Komatsu 12915035153
Komatsu 12915035160
Komatsu 1291535151
Komatsu 17105635110
Komatsu YM12915035151
Komatsu YM1295035150
Komatsu YMR000604
Kubota 1220833
Kubota 1524132090
Kubota 1524132092
Kubota 1524132094
Kubota 1524132099
Kubota 1584132430
Kubota 1584132432
Kubota 1585332430
Kubota 1627132090
Kubota 1627132092
Kubota 1732132431
Kubota 7000032050
Kubota 7000074034
Kubota HH15032094
Kubota HH15032430
Kubota HH15232430
Kubota HH16032093
Lincoln 1627132090
Massey-Ferguson 3283341M1
Massey-Ferguson 7064196M91
Mitsubishi K9665400
Mitsubishi MD013805
Mitsubishi MD134953
Mitsubishi MD162326
Mitsubishi MZ690116
Mobil One M1104A
Motorcraft AFL27A
Motorcraft FL799
Motorcraft FL810
Mustang 137500
Mustang 165411
Mustang 182131
Mustang 195568
Mustang 42534635
Mustang 42535259
Nissan 43001000
Purolator L14459
Purolator L24458
Ryco Z142A
Ryco Z148A
Ryco Z193
Ryco Z426
Ryco Z79Z
Subaru 15208AA031
Subaru 15208AA130
Subaru 16546JB000
Volvo 11713229
Volvo 119530030
Volvo 14523962
Volvo 14525396
Volvo 14528387
Volvo 7417534
Volvo 821003720
Volvo SA821003720
WIX 51334
WIX 51568
Yamaha YF584132430
Yanmar 11900535100
Yanmar 11966035150
Yanmar 12195035152
Yanmar 12445035100
Yanmar 12445035110
Yanmar 12445035150
Yanmar 1244535100
Yanmar 12455035110
Yanmar 12915035150
Yanmar 12915035151
Yanmar 12915035153
Yanmar M806419

Produsent

K&N Filters

K&N Filters
Vi er importør og forhandler av K&N luftfilter og oljefilter. Les mer..

Forslag på andre produkter