Hopp til innhold

Rask levering | Personlig service

Oljefilter K&N, 3/4 In. - 16 2B, diam 93mm. H102mm, HP-2004

270,-

4 På lager
Art.nr: KNHP-2004
K&N oljefilter HP-2004 med 3/4 In. - 16 2B gjenger, ytre diameter 93mm. Høyde 102mm. Anti Dreneringsklaff Ja Omløpsventil Ja Filtermateriale High Flow Premium Media Pakningsemne Høytemperatur Nitril Høyde 10,2 cm Utvendig diameter 93 mm PSI-avlastningsventil 8-11 Fjerningsmutter Ja, 1" Stil Spin-On Gjengespesifikasjon 3/4 In. - 16UNF-2B   Kryssreferanse   Bobcat 3974896 Bobcat 6675517 Bobcat 6678233 Case 126385A1 Case D62845 Case K200037 Case International 1336188C1 Case International 7825516 Case International 86402050 Case International 86546618 Case International K200037 Caterpillar 3776969 Challenger 7825516 Champ Labs. PH253 Chrysler 3549957 Fiat 7773854 Ford 5003559 Ford 87800068 Ford C5NN6714B Ford C9NN6714A Ford E4NN6714AA Ford E7NN6714DA Ford E8NN6714AA Ford E9NN6714AA Ford E9NN6714BA Ford FL300 Fram HP3 Fram PH16 Fram PH2844 Fram PH2857 Fram PH2861A Fram PH2978 Fram PH43 Fram PH7 Fram PH7226 Fram PH8994 Fram PH9B Fram TG16 Fram TG3614 Fram XG16 Fram XG3614 Hitachi 1C02032431 Hyundai XJBR00921 Isuzu H132011 John Deere MG508129 John Deere TY9427 Komatsu 37Z02OF301 Kubota 1552132430 Kubota 1552132431 Kubota 1583132430 Kubota 1641432430 Kubota 1641632430 Kubota 1732132430 Kubota 1C01032430 Kubota 1C02032430 Kubota 7000011081 Kubota 7000032091 Kubota 7000074035 Kubota 7000074036 Kubota HH15032430 Kubota HH15132430 Kubota HH16032430 Kubota HH16432430 Kubota HH1C032430 Leyland 12H3274 Lincoln 1641432430 Lincoln 1C01032430 Lincoln HH1C032430 Massey-Ferguson 7825516 Mercruiser 803470 Mobil One M1204A Motorcraft AFL5071 Motorcraft EFL037 Motorcraft EFL039 Motorcraft EFL090 Motorcraft EFL37 Motorcraft FL137A Motorcraft FL173A Motorcraft FL228 Motorcraft FL259 Motorcraft FL264 Motorcraft FL293 Motorcraft FL300 Motorcraft FL332 Motorcraft FL787 Motorcraft FL842 Mustang 1551 Nissan 15208W1103 Nissan 15208W116 Purolator L10017 Purolator L10018 Purolator L14670 Purolator L17200 Purolator L18207 Purolator L20020 Purolator L20081 Purolator L22167 Purolator L25195 Purolator L27234 Purolator L27261 Purolator L34875 Renault 7701365661 Renault 7703148110 Toyota 156017800171 Toyota 4015030307071 Toyota 401503037071 Volkswagen 021115351A Volvo 11711396 Volvo 12662862 Volvo 418432 Volvo 7413694 Volvo Penta 1266286 Volvo Penta 12662862 Volvo Penta 418432 Volvo Penta 897321 WIX 51068 WIX 51084 WIX 51085 WIX 51362 WIX 51521

Informasjon

K&N oljefilter HP-2004 med 3/4 In. - 16 2B gjenger, ytre diameter 93mm. Høyde 102mm.

Anti Dreneringsklaff Ja
Omløpsventil Ja
Filtermateriale High Flow Premium Media
Pakningsemne Høytemperatur Nitril
Høyde 10,2 cm
Utvendig diameter 93 mm
PSI-avlastningsventil 8-11
Fjerningsmutter Ja, 1"
Stil Spin-On
Gjengespesifikasjon 3/4 In. - 16UNF-2B

 

Kryssreferanse
 

Bobcat 3974896
Bobcat 6675517
Bobcat 6678233
Case 126385A1
Case D62845
Case K200037
Case International 1336188C1
Case International 7825516
Case International 86402050
Case International 86546618
Case International K200037
Caterpillar 3776969
Challenger 7825516
Champ Labs. PH253
Chrysler 3549957
Fiat 7773854
Ford 5003559
Ford 87800068
Ford C5NN6714B
Ford C9NN6714A
Ford E4NN6714AA
Ford E7NN6714DA
Ford E8NN6714AA
Ford E9NN6714AA
Ford E9NN6714BA
Ford FL300
Fram HP3
Fram PH16
Fram PH2844
Fram PH2857
Fram PH2861A
Fram PH2978
Fram PH43
Fram PH7
Fram PH7226
Fram PH8994
Fram PH9B
Fram TG16
Fram TG3614
Fram XG16
Fram XG3614
Hitachi 1C02032431
Hyundai XJBR00921
Isuzu H132011
John Deere MG508129
John Deere TY9427
Komatsu 37Z02OF301
Kubota 1552132430
Kubota 1552132431
Kubota 1583132430
Kubota 1641432430
Kubota 1641632430
Kubota 1732132430
Kubota 1C01032430
Kubota 1C02032430
Kubota 7000011081
Kubota 7000032091
Kubota 7000074035
Kubota 7000074036
Kubota HH15032430
Kubota HH15132430
Kubota HH16032430
Kubota HH16432430
Kubota HH1C032430
Leyland 12H3274
Lincoln 1641432430
Lincoln 1C01032430
Lincoln HH1C032430
Massey-Ferguson 7825516
Mercruiser 803470
Mobil One M1204A
Motorcraft AFL5071
Motorcraft EFL037
Motorcraft EFL039
Motorcraft EFL090
Motorcraft EFL37
Motorcraft FL137A
Motorcraft FL173A
Motorcraft FL228
Motorcraft FL259
Motorcraft FL264
Motorcraft FL293
Motorcraft FL300
Motorcraft FL332
Motorcraft FL787
Motorcraft FL842
Mustang 1551
Nissan 15208W1103
Nissan 15208W116
Purolator L10017
Purolator L10018
Purolator L14670
Purolator L17200
Purolator L18207
Purolator L20020
Purolator L20081
Purolator L22167
Purolator L25195
Purolator L27234
Purolator L27261
Purolator L34875
Renault 7701365661
Renault 7703148110
Toyota 156017800171
Toyota 4015030307071
Toyota 401503037071
Volkswagen 021115351A
Volvo 11711396
Volvo 12662862
Volvo 418432
Volvo 7413694
Volvo Penta 1266286
Volvo Penta 12662862
Volvo Penta 418432
Volvo Penta 897321
WIX 51068
WIX 51084
WIX 51085
WIX 51362
WIX 51521

Produsent

K&N Filters

K&N Filters
Vi er importør og forhandler av K&N luftfilter og oljefilter. Les mer..

Relaterte produkter til hovedvare over

Forslag på andre produkter